نتایج جستجو برای عبارت :

چرا افراد منفی نگر غرغرو هستند؟!

افراد بدبین و غرغرو، زوال عقل می گیرند

محققان فنلاندی در تازه‌ترین یافته‌های خود مدعی شدند که افراد بدبین و غرغرو بیش از سایرین در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند. این صفات و ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، با مشکلات سلامتی مانند بیماری‌های قلبی نیز ارتباط دارند.«آنا تولپانن» از دانشگاه کوپیو در فنلاند می‌گوید: شخصیت انسان‌ها بر سلامت مغزشان تأثیر‌گذار است.این مطالعات ارتباط بین بدبینی و زوال عقل را نشان می دهد، البته نه لزوما به معن
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
قانونى داریم که همیشه ثابت است:
"ما به محیطمان عادت می‌کنیم" اگر با آدم‌های بدبخت نشست و برخاست کنید، کم کم به بدبختی عادت کرده و فکر می‌کنید که این طبیعی است.
اگر با آدم‌های غرغرو همنشین باشید، عیب‌جو و غرغرو می‌شوید و آن را طبیعی می‌دانید.
اگر دوست شما دروغ بگوید، در ابتدا از دستش ناراحت می‌شوید ولی در نهایت شما هم عادت می‌کنید به دیگران دروغ بگویید و اگر مدت طولانی با چنین دوستانی باشید، به خودتان هم دروغ خواهید گفت.
اگر با آدم‌های خ
قانونى داریم که همیشه ثابت است:
"ما به محیطمان عادت میکنیم" 
اگر با آدم های بدبخت نشست و برخواست کنید، کم کم به بدبختی عادت می کنید و فکر می کنید که این طبیعی است.
اگر با آدم های غرغرو همنشین باشید عیب جو و غرغرو می شوید و آن را طبیعی می دانید
اگر دوست شما دروغ بگوید، در ابتدا از دستش ناراحت می شوید ولی در نهایت شما هم عادت می کنید به دیگران دروغ بگوییدو اگر مدت طولانی با چنین دوستانی باشید، به خودتان هم دروغ خواهید گفت.
اگر با آدم های خوشحال و پر
من به شخصه، از حرف زدن و دوستی با کسانی که همون پیر درون رو دارن یا به عبارتی، دیکتاتور، غرغرو، متعصب الکی، خودبرتربین و کسانی که همه ش پاچه این و اون رو میگیرن، به شدت اجتناب میکنم.
بحث با اینها فایده نداره چون وقتی کم میارن میگن: ادب مسئله مهمیه من ادامه نمیدم، ولی همون آدم تا دو دقیقه قبل میگفت کی من شش نفر رو بیارم بهت تجاوز گروهی کنن من لذت ببرم (چون اینها خودشون فاقد میل جنسی و الت تناسلی هستن و دوست دارن بقیه اینکارو انجام بدن تا اون ها ل
یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی⚠ اگر غرغرو باشد⚠ اگر عصبی باشد⚠ اگر بهانه گیر باشد⚠ اگر استرس داشته باشد⚠ اگر بی اعتماد به نفس باشد⚠ اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد،❎ ارزش های خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد دادزنان خوش بین جذابند؛ جذاب بودن مهمتر از زیبا بودنستزیبایی عادی می شود؛ اما جذابیت عادی نمی شودچرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است.@Hamsardary

میگن کار میکنی برای اینکه بهتر زندگی کنی اما خوب که چشتو وا میکنی میبینی فقط همون کارو کردی و زندگی نکردی اصلا یادت رفته که داشتی کار میکردی که چیکار کنی ! 
اصلا وقتی برات باقی نمیمونه که بشینی فکر کنی چی دلت میخواد؟ الان میتونی چی کنی که بهت خوش بگذره ؟ فقط خسته و غرغرو میشی با یه عالمه برنامه ی اجرا نشده ...
کتابِ نخونده ، فیلمِ ندیده، کافه ی نرفته، دوستِ ندیده، گپِ نزده ! 
من از اونایی ام که همیشه خودم رو تصور می کنم دارم برای یه نوجوون درد و دل می کنم...مطمئنم اگه روزی به اون بچه  بگم اینترنت رو از ما قطع کردن و دلایلش رو شرح بدم وحشت می کنم...البته قول میدم هیچ وقت تو این خراب شده هیچ موجود زنده ای رو به دنیا نیارم و اگر خدایی نکرده موفق به رفتن نشدم حتما یه بچه از یتیم خونه  واسه خودم میارم،  شایدم از خانه سالمندان یه پیرزن غرغرو برای پر کردن تنهایی خودم البته اگر‌ وضعیت مالیم پیشرفت کنه و اون آدم بتونه کنارم زن
اگر غول سیاه افسردگی مرا نبلعد، غول قهوه ایِ مشتقِ عزیز، نوسان و موج گرامی، جریان های سری و موازی، نیرو محرکه، گراف، پارامترهای بیضی و هزاران کوفت و درد و زهرمار دیگر قطعا این کار را می کند.
+ زاویه بین نیم مماس چپ و نیم مماس راست یه تابع دخلش به من چیه ناموسا؟ یکی به من بگه. 
#غرغرو...
+ بشنویم. هرکی گوش نده زاویه نیم مماس چپ و راستشو گم کنه به حق پنشتن.
+ پروسه ثبت نام کنکور حتی از پروسه زایمان هم سختتره. اینو امروز فهمیدم.
بسم الله

سلام.
اول اینکه حاجیتون تمرینات بوکسش رو شروع کرده.از فردا با استادا درگیرم!
خب از این بگذریم.
گذشتیم.
پنج شنبه چهار صبح دارم میروم سبلان.با گروه سن بالاهای از خود راضیِ غرغرو.این ها همه از بی کسیِ که باید با این جمع ها بروم.اما از دست روزگار!
خیلی حرف ها و خاطره ها از کوه رفتن هایم دارم!ولی حوصله اش نیست!دوباره مینویسم.
دوشنبه ی بعدی امتحان ارتوپدی دارم.نمیدانم چه میشود ولی زیاد مهم نیست.خودم دارم یاد میگیرم!
تابستان جای خوبی رفته اید
وقتی کلمه نخبه را می شنویم سریعا به یاد ریاضیات و حل مسائل لاینحل می افتیم. ولی واقعا نخبه بودن چیست و نخبه کیست؟ دسته بندی های مختلفی برای نخبه ها وجود دارد و این افراد به نوعی سرآمد های زمینه خود هستند. 

نخبه های هوشی:
این افراد دارای هوش و یا آی کیو بالای می باشند و در محیط مناسب می توانند منجر به تولید علم و نظریه های طوفانی شوند. این افرادی که منجر به تغییرات عمده در زندگی بشریت می شوند بسیار محدود هستند ولی نه به این دلیل که نخبگان هوشی ب
تفاوت IQ و EQ افراد در چیست؟
تقریباً همه افراد واژه ‌IQ‌ یا ضریب هوشی را شنیده‌اند و کم و بیش با مفهوم آن آشنا هستند.
اما آنچه کمی ناشناخته باقی مانده و هنوز گروه زیادی با آن غریبه هستند، ‌EQ‌ یا همان هوش هیجانی است؛ همان چیزی که براساس نظر دانشمندان می‌تواند عاملی برای موفقیت افراد باشد، همان چیزی که می‌تواند برای کنترل استرس و اضطراب به فرد کمک کند و همان چیزی که موجب می‌شود افراد در جامعه موفق‌تر عمل کنند.
سال‌های سال دانشمندان تصور می‌
گاهی وقتا با دیدن یه اتفاقاتی ، در هر شرایطی که باشی یادت میفته که باید خدا رو شکر کنی .. شاید تا قبلش همش گلایه می کردی و از وضعیت زندگیت ناراضی بودی اما با دیدن اون اتفاق یادت میفته و یه تلنگر اساسی می شه برات که قدردان خیلی از داشته هات باشی !
درسته ها آدمی باید خودش رو با افراد بالاتر از خودش مقایسه کنه تا انگیزه بگیره برای حرکت و رسیدن به بالاتر از چیزی که هست ، اما چه خوب می شه که از خودمون پایین تر هم ببینیم .
مثلا من با پاهام راه می رم تا برس
سلام :) روزتون بخیر ^^
انگار واقعا با صحبت کردنِ بدون عصبانیت و غرض و مرض میشه خیلی از مشکلات رو برطرف کرد
تو دعوا و دلخوریای بین همسرها معمولا هرکدوم از طرف قضیه طرف مقابل رو فقط مقصر میدونه
چرا یکبار برنمیگردیم و به رفتار خودمون نگاه نمیکنیم 
شاید رفتار همسرمون نتیجه رفتار خودمون باشه !
همسر من بارها گفته از زن عصبی و غرغرو بدش میاد ولی متاسفانه من از بعد زایمانم به شدت کم ظرفیت شدم 
یک روز فقط تلاش کردم آروم باشم جاهایی که میخواستم غر بزنم
رسول خدا(ص):خداوند فرموده است فضل و بخشش را از افراد مهربان بندگان من درخواست کنید و در سایه رحمت افراد با رحم زندگى کنید. من در میان این افراد رحمت خودم را قرار داده ام و رحمت و گذشت را از کسانى که قسى القلب هستند نخواهید، چون من در میان افراد قسى القلب سخط و غضب خودم را قرار دادم. وسائل الشیعه/ج8/ص552
قلمم پیرمرد غرغرو ریش بلندِ کثیفِ ژنده پوشِ کمر خمیده ی سیگار به دستِ الکل در جیبی شده که جز اِهن و اوهون و نشخوار فحش ناموس به این و اون چیزی ازش در نمیاد.
ممکنه زیاد بیاد اینطرفا حرف مفت بزنه کارشه ... از بس که حرف مفت شنیده.

ناموس کلمه سکسیستیه شما بخون فحش بد. اون پیر مرد بهش میگه ناموسی.
شاید فکر کنید سگ سیاه افسردگی انرژی آدم رو کم میکنه ولی یک مدلش هم هست که انرژیت رو زیاد میکنه جوری که آخر سر از انرژی اضافه ای ک بعد از اون همه کار درونت م
فرق بسیار زیادیست بین کسی که کم می آورد با کسی که کوتاه می آید .در مباحث عاقلانه و عادلانه،اشخاصی که خالی از آگاهی و دانش هستند خیلی زود کم می آورند و مقلوب افراد دانا می شوند؛چون آنها فقط می خواهند حرفی زده باشند و یک خودی نشان دهند،اما افرادی که مسلط به بحث هستند و بر آن موضوع،اِشراف دارند کم نمی آورند و حرفِ خودشان را به درستی ادامه می دهند .اشخاصی هم که کوتاه می آیند یک ریز شباهت هایی نسبت به افراد قبلی (افراد دانا) دارند؛زیرا یکسری افراد ف
کارل توی انیمیشن UP یادتون میاد؟
این ادم رو یادتونه؟

صابخونه من دقیقا این شکلیه!
هم چهره ش، اخمش، عینکش، ابروهاش،
هم در میزان عنق و بداخلاق بودن
هم غرغرو بودن
هم در نحوه حرص خوردن و گاها سر به سر گذاشتن ملت
هم در میزان بی توجهی به کل دولت
هم در میزان مهربانی و دلسوزی
هم در میزان سن بالا
هم نحوه کشیدن عصاش دنبال خودش 
هم در میزان لجوج بودن و بی حوصلگی
فکر کنم ته مخم دوست داشتم یه روزی با کارل توی این فیلم زندگی کنم که برام اتفاق افتاده.
 لبخند بزن، هوای بارانی را تنفس کن،زیبایی ها را در آغوش بکش،روی لبه ی جدول های خیابان راه برو و روی کاشی های پیاده رو لی لی کن برای خودت گل بخر،زیبا حرف بزن و از زیبایی هایی که می بینی با همه سخن بگو ،در حرف های نیش دار متوقف نباش؛همیشه یک عده هستند که بدون دانستن دردها و تیرگی های زندگی ات تو را قضاوت کنند،بگذار بگویند "خوش به حالت غم نداری""خوش به حالت شکم سیری و فقط لذت می بری""چه خبره عکس گل گذاشتی! شوهر کردی؟""عکس نی نی گذاشتی حامله ای؟""چ
9 راه برای برخورد با افراد مغرور
افراد مغرور و متکبر فکر می کنند که همیشه حق با آنهاست، اعتقادات الکی دارند و از گوش دادن به دیگران خودداری می کنند. آنها ممکن است از زبان نابهنگام استفاده کنند، کسانی که در اطرافشان هستند را نادیده می گیرند، مردم را غیر قابل تحمل می دانند یا فقط به شدت بی ادب عمل می کنند.
آسان نیست به طور مداوم در اطراف این نوع از افراد قرار بگیرید، زیرا آنها می توانند اعتماد به نفس شما را نابود کنند. ممکن است ندانید که چه چیزی
به همسر گفتم: ولی خوبیش این بود که حداقل بعد چهل روز، چند ساعت حالمون خوب بود...
گفت: الانم حالمون خوبه، فقط یه کم ماشین نداریم!!!
یه کم؟! :)))
ماشینو که گرفتن تصمیم گرفتیم به هیشکی نگیم چی شده. که هم نگران نشن و هم سرزنش نکنن!!! اصلا فکر نمیکردیم این همه طولانی بشه قصه! بابا چند باری به رومون آورد که "میدونم یه چیزی شده و نمیخواین بگین.." ولی هی ما مقاومت کردیم بلکه حل بشه و مجبور نشیم بگیم! حالا هم من هم همسر به یه نتیجه مشترک رسیدیم: "تا به بابا اعترا
 کوچک کردن بینی
افراد زیادی هستند از بین آقایان و خانم ها که از بزرگ بودن بینی شان ناراضی هستند و از طرفی به دلایل مختلف نمیخواهند و یا نمیتوانند بینی شان را جراحی کنند، برای اینجور افراد راه های ساده و بی هزینه ای وجود دارد که در کوچک کردن و زیباتر شدن بینی تاثیر
ادامه مطلب
برای بار هزارم امروز میگه دوستت دارم. 
میخندم میگم چی شدی آخه؟ 
میگه هیچی. دوست دارم همه اش ابراز علاقه کنم امروز، به کسی هم ربطی نداره. دوستت دارم. میخوام هی بگم.
یه ذره دیگه فکر میکنه و میگه: یادته همه اش میگفتن به مرد توصیه شده توی خونه به زنش ابراز علاقه کنه و بگه دوستت دارم؟ 
میگم خوب؟ 
میگه خیلی مسخره است آخه. مگه جور دیگه ای هم میشه زندگی کرد؟ 
میخندم و ته دلم داره میره که غنج بره که یهو چشمم میخوره به کف آشپزخونه و دادم میره هوا که محمممم
کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم.
خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل ب
افراد دارای این اختلال نسبت به همه بی اعتماد و شکاک هستند . این افراد اکثرا خشمگین و تحریک پذیرند و بد رفتاری می کنند و اهل دعوا هستند . افراد دارای این اختلال حالت عاطفی محدودی دارند و در ظاهر فاقد هیجان و احساس می باشند . آن ها آدم های گرمی نیستند و به قدرت و به ثروت افراد توجه دارند و اگر کسی را ضعیف و بیمار ببینند، وی را تحقیر می کنند .  این افراد در موقعیت های اجتماعی افرادی فعال و کاری به نظر می آیند ولی اغلب فقط دیگران را می ترسانند و افراد
دستگاه تصفیه آب بخریم یا نخریم؟

در این مقاله قصد داریم به چند سوال در زمینه تصفیه آب و استفاده از دستگاه های تصفیه آب پاسخ دهیم.
آیا آب تصفیه شده ضرر دارد ؟ دستگاه تصفیه آب بخریم یا نخریم؟
بیشتر افراد بر این باور هستند که آب لوله کشی بهترین آب برای آشامیدن است و آب های تصفیه شده برای بدن مضر هستند.
اما این باور درست می باشد؟
همچنین بعضی از افراد معتقد هستند؛ بدن نیاز به املاح معدنی دارد،که فقط از طریق آب تامین می شود؛
که با تصفیه شدن از بین م
قبلا در مورد موفقیت به صورت دیگری فکر می کردم و با گذشت زمان دیدگاهم تغییر کرده است. جالبه که تجربه یکی از مهمترین عوامل است در دیدگاه افراد نسبت به موفقیت است. 
هوش یکی از عواملی است که بسیاری از افراد فکر می کنند در کسب موفقیت بسیار تاثیر گذار است ولی وقتی به نمونه های موفق نگاه می کنیم متوجه می شویم که قطعا هوش مهمترین عامل موفقیت نیست. در حالیکه بسیاری از افراد هوش را عامل اصلی موفقیت می دانند.
بعد از مدتی متوجه شدم بجای آی کیو، ای کیو مهمت
نام کتاب: #مردی_به_نام_اوه | نویسنده: #فردریک_بکمن | مترجم: #جواد_شاهدی | انتشارات: #نوید_ظهور | ۳۸۴ صفحه.داستان این کتاب، آشنایی اتفاقی خانواده ای ایرانی در سوئد با یک مرد سوئدی بد اخلاق است، پیرمردی غرغرو و کلّه‌شق! اُوِه پیرمردی ست ۵۹ ساله که به همسایه ها و دیگران روی خوش نشان نمی دهد و در فکر خودکشی است. در یکی از همان روزهای معمولی، پروانه و خانواده اش به خانه ی روبروئی نقل مکان می کنند. مدتی بعد، تصادف سرنوشت سازِ آن ها با صندوق پستیِ اُوِه، م
من های زیادی در من زندگی میکنند!
منِ عجول همیشه همراهِ منِ غرغرو سعی میکنند پرچم را بالا نگه دارند اما کور خوانده اند! منِ مدیر در همه حال در حالِ رصد کردن و مچ گیری است!البته که منِ مدیر تنها نیست و یارغارش،منِ سرزنشگر در این امر خطیر همراهی اش میکند!
منِ مهربان همیشه در حال آماده باش برای مقابله با منِ بدجنس است!بعد از کمی فکرهایی از جنس سنگدلی سریعا با چوب جادویی پری قصه ها سر میرسد و رشته تمامِ فکرهای بدجنس را پنبه میکند.البته که منِ مهربان
کارمندان زیادی را دیده ام که هر روز به فکر شروع یک کسب و کار برای خودشان هستند. حتما شما هم با این افراد سر و کار داشته اید و شاید خودمان هم از این افراد باشیم!
ولی چطور است که برخی افراد به راحتی ریسک را می پذیرند و یک کار جدید را به راحتی شروع می کنند ولی برخی افراد آنقدر حساب و کتاب می کنند که فقط در مرحله ایده باقی می مانند؟
پ
واقعا آیا راه اندازی یک کسب و کار بدون محاسبه و حساب و کتاب می شود؟ قطعا خیر
ولی چقدر محاسبه و چقدر فکر؟ چه زمانی باید ا
تا حالا دور و برتون آدمهایی را دیدید که توی هر شرایطی که هستن سعی می کنند بهترین باشند.
به نظر من رفتار این افراد قابل ستایش است و به عنوان یک سبک رفتاری الگوهای مفیدی هستند. خیلی خوش شانس که باشید یکی از این نمونه را ببینید و از رفتارش الگو برداری کنید.
این افراد حتی اگر از ریاست به خدمه یک رستوران هم تبدیل شوند باز در آن نقش هم عالی رفتار می کنند.
یک قانون کلی در مورد همه این نوع افراد صادقه:
مهم نیست نقش شون چیه، دوستش دارن یا نه، اگر بتونن عوض
نوعی ضمیر ناخودآگاه قومی یا ملی افراد یک قوم یا ملت را به طور ذهنی به هم پیوند می دهد و از راه تاریخ، فرهنگ و معتقدات فکری و جز آن نسل به نسل منتقل می شود.
به عقیده کارل گوستاو یونگ، اسطوره را همین «ناخودآگاه جمعی» می سازد. علت این که افراد یک قوم دارای اساطیر مشترکی هستند، وجود همین ناخودآگاه جمعی است. البته همچنان که انسان به ضمیر ناخودآگاه خود آگاهی ندارد، افراد قوم هم معمولاً به وجود این نفس مشترک آگاه نیستند ولی وجود همین سرچشمه پنهان، م
برای ثبت نام رایگان ازدواج موقت کلیک کنیدهمه افراد دارای غریزه جنسی هستند و طبعتا این غریزه باید از راه شرعی و حلال ارضا شود تا افراد دچار لغزش و گناه نشوند،شمار زیادی از مردان و زنان به هر دلیلی موقعیت ازدواج دایم را ندارند،در مذهب شیعه ازدواج موقت راه حلی برای این موضوع هست و سایت همسریابی عشق آنلاین بستر سالمی است برای افرادی که دنبال همسر موقت هستند
1- اعتماد به نفس و عزت نفس. اشخاص شاد به خودشان علاقه-مند و متکی هسنتد.
2- خوش بینی. مردم شاد به وقایع و اتفاقات آینده خوش بین هستند و در ضمن آن ها مالامال از امید می باشند.
3- برونگرایی. مردم شاد برونگرا، خوش مشرب، اجتماعی، اهل معاشرت و گفت و شنود هستند.
4-کنترل شخصی. افراد شاد عقیده دارند که سرنوشتشان را خودشان انتخاب می-کنند و بر وقایع و حوادث و همچنین زندگی خود کنترل و احاطه دارند. 5- شوخ طبعی. افراد شادکام دارای طبعی شوخ و مزاح گونه هستند.
6- پذیر
زندگی برای کسانی که مبتلا به اوتیسم با عملکرد بالا هستند چگونه است؟
بزرگسالان در طیف اوتیسم تجربیات چشمگیری دارند. با این وجود، افرادی که عملکرد بالاتری دارند، به ویژه در حوزه روابط، آموزش و به طور بالقوه در نیروی کار با برخی از چالش‌های مشترک روبرو هستند.
افراد مبتلا به آسپرگر می‌توانند برای برقراری ارتباط چشمی‌، حفظ مکالمه و جذب انرژی اجتماعی با خود کشمکش داشته باشند که این امر می‌تواند مانع شکل گیری دوستی و روابط عاشقانه شود. آنها هم
زندگی برای کسانی که مبتلا به اوتیسم با عملکرد بالا هستند چگونه است؟
بزرگسالان در طیف اوتیسم تجربیات چشمگیری دارند. با این وجود، افرادی که عملکرد بالاتری دارند، به ویژه در حوزه روابط، آموزش و به طور بالقوه در نیروی کار با برخی از چالش‌های مشترک روبرو هستند.
افراد مبتلا به آسپرگر می‌توانند برای برقراری ارتباط چشمی‌، حفظ مکالمه و جذب انرژی اجتماعی با خود کشمکش داشته باشند که این امر می‌تواند مانع شکل گیری دوستی و روابط عاشقانه شود. آنها هم
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.تسلط شخصی: افراد سرخوش، احساس می کنند که ارباب و صاحب اختیار سرنوشت خود هستند. چون احساس می کنند که اختیار زندگی خود را در کف دارند ،
1. بین 36 نفر 33 شدم. زیبا نیست؟ افتخار نمی کنید بهم؟
2. نمی دونم باز خودمو تو خواب به کدوم در و دیواری کوبوندم که مچم ترکیده. نمی تونم تکونش بدم :| با باند هم بستمش تاثیری نداشت.
3. دیگه داره حالم از کلاس زبان بهم می خوره. 
4. یه اتفاقی برای یکی از آشناهای دورمون افتاده، نمی تونم بگم اما بیشتر از هروقتی به این نتیجه رسیدم که "اصلا آدم نیستیم، کثافت دنیا رو برداشته."
5. باورتون میشه بعد از یک ماه بالاخره بعد از ظهر خوابم برد. فک کن از خواب پاشی بری کلاس زب
حقوق بشر حقوقی است که با تولد انسان محقق می شود و مستقل از حکومت ها و قدرت هاست. حقوق بشر، حقوقی از آن همه انسان هاست و چون همه انسان ها اعضای جامعه بین المللی هستند و در انسان بودن، مشترک اند، حقوق شان باید در همه جا یکسان اجرا شود و بین افراد در برخورداری از آن تفاوتی نباشد.
حقوق بشر به طور کلی «آزادی ها، مصونیت ها و منافعی» است که از طریق ارزش های پذیرفته شده معاصر،تمام انسان ها باید قادر به ادعای آن باشند. این حقوق بنیادین یا طبیعی هستند. به
سنگ کلیه به ذرات کوچک و سختی در کلیه گفته می شود که بیشتر در دهه های چهارم و پنجم زندگی فرد را درگیر می کند. کسانی که سابقه ی خانوادگی سنگ کلیه دارند 2 برابر دیگر افراد در معرض ابتلا به سنگ کلیه هستند. افزایش چاقی، دیابت و سندرم متابولیک ، مصرف ناکافی مایعات به خصوص آب و تاخیر در تخلیه مثانه می تواند احتمال ایجاد سنگ کلیه را افزایش دهند.
به گزارش بهداشت نیوز طبق آمار سنگهای کلسیمی شایعترین نوع سنگهای کلیوی هستند. 60 % سنگهای کلیوی  از نوع  اگزال
تصمیم گرفتیم باز هم دست به افسانه زدایی بزنیم و یکی دیگر از افسانه های آتئیستی را نابود کنیم. قضیه از این قرار است که آتئیست ها میگویند فردی بنام زاکرمن از تحقیقات گذشته یک متاآنالیز کرده و نشان داده که آتئیست ها باهوشتر از دینداران هستند (!) و بر این اساس مدام میگویند که ما یه سری افراد نخبه و تیزهوش هستیم و افراد مذهبی یه مشت افراد کم هوش و .....
ادامه مطلب

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات
انجام شده را بررسی کنیم .چاق نشدن افراد لاغر چه دلایلی دارد
برخی از افراد لاغر که دوست دارند چاق شوند، به طور طبیعی لاغر هستند و چه خیلی غذا بخورند و چه کم، باز هم همچنان
لاغرند.این عده همیشه حسرت چاق شدن دارند . اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این
مطلب درباره دلایل چاق
چگونه افراد را از روی رفتارشان بشناسیم
توانایی
شناخت افراد یکی از ارزشمندترین مهارتهای تجارت است روزانه با افرادی که
ارتباط دارید پیامهایی را به شما انتقال می دهند و اگر بیاموزید در ذهن و
دید افراد چه هست بسیار در کار برای تان موثر خواهد بود ؛ پیام های کلامی ،
زبانی ، دیداری همان مواردی هستند که وقتی به جزئیات آن توجه می کنید
هرکدام حامل پیامی هستند اما چون افراد مختلف اند یک تکنیک برای همه یکسان
نیست.

انسان دو بعد دارد:
یکی
زمانی که عمل
رفتار سازمانی علم مطالعه و کاربرد دانش درمورد نحوه برخوردن با مردم، افراد و گروه‌ها در سازمان‌ها می‌باشد. این موضوع با رویکرد سیستمی انجام می‌گردد. یعنی روابط بین مردم و سازمان‌ها را در مورد با کل افراد، گروه‌ها، سازمان‌ها و سیستم‌های اجتماعی تشریح می‌نماید و هدف آن دستیابی به اهداف انسانی سازمانی و اجتماعی با ایجاد روابط بهتر می‌باشد.
در مورد  فلسفه مدیریت، ارزش‌ها، بینش و اهداف هستند و این موارد  خود از فرهنگ سازمانی که ترکیبی
خود بیمار پنداری حالتی روانی که شخص با وجود سالم بودن خیال می‌کند بیمار است. افرادی که بیش از حد نگران سلامتی خود هستند ممکن است مبتلا به این بیماری روانی بشوند. افراد مبتلا به این بیماری نگران سلامتی خود و ابتلا به اختلالات بدنی فرضی هستند. این افراد بطور دائم خیال می کنند که به بیماری شدیدی مبتلا شده اند و حتی اگر درباره آن هیچ نشانه پزشکی نداشته باشند هم در مورد بیماری خیالی خود متقاعد نمی شوند.
این افراد ممکن است شکایاتی در مورد نوعی نار
آیا با افراد مشهوری که اوتیسم داشتند آشنایی دارید؟ ممکن است فکر کنید افراد مبتلا به طیف اوتیسم در ابعاد مختلف زندگی ناتوان هستند و نمی‌توانند آینده موفقی داشته باشند در حالی که مطالعات نشان می‌دهد بسیاری از افراد مشهور در طول تاریخ به اوتیسم مبتلا بوده‌اند و با وجود آن توانسته‌اند به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کنند. برای آشنایی بیشتر با این افراد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره در زمینه اختلالات طیف اوتیسم
موارد تحت پوشش بیمه عمر
بیمه عمر موارد متعددی را تحت پوشش قرار می‌دهد. البته همان‌طور که از عنوان "بیمه عمر" برمی‌آید اولین مسئله تحت پوشش بیمه عمر، فوت فرد است. اما فوت تنها پوشش بیمه عمر نیست. بیمه عمر خدمات متعددی ارائه می‌دهد که قابلیت سازگار شدن با شرایط افراد مختلف را دارد. چه آن‌هایی که از لحاظ مالی تمکن دارند چه آن‌هایی که در مضیقه هستند، چه افراد مسن و چه کودکان، چه آن‌هایی که بیمار هستند و چه کسانی که سلامت‌اند. در ادامه به‌تفص
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آرزو داشت رئیس جمهور شود،یا رئیس مجلس، سوال کرد آیا با دعا و ورد و ...میتوان به این قدرت دست یافت
گفتم 
بالاترین و قدرتمندترین  افراد، نزدیک ترین افراد به خداوند می‌باشند در روز قیامت
واین افراد دارای سه ویژگی هستند
۱ فردی که عصبانیتش باعث ظلم به زیر دستانش نشود
۲ فردی که بین دو نفر رفت و آمد کند و به اندازه دانه جو به یکی علیه دیگری متمایل نشود
۳ کسی که حق را بگوید خواه به نفعش باشد یا
شاید صحبت کردن در جمع کمی برایتان سخت باشد؛ اما نگران نباشید. افراد زیادی همانند شما هستند. خیلی از افراد دچار کمرویی هستند و همواره تلاش می کنند روش‌هایی برای درمان کمرویی خود پیدا کنند. البته برای موفقیت در این مسیر، باید شرایطی که باعث خجالت و کمرویی‌تان می شود را شناسایی کنید، ذهنیت خود را در این مورد تغییر دهید، مکالمات راحت‌تر داشته باشید تا به‌مرور زمان مشکلتان حل شود. مطمئن باشید در یک روز نمی توانید به کمرویی غلبه کنید و برای تغی
الان با بابا حرف میزدم...خونه باباجون اینا بود...با بقیه ام حرف زدم...کشتم خودمو تا خوشحال باهاشون حرف بزنم که فک کنن حالم خوبه...بعدش بابا رفت تو اتاق یه کم تنها حرف بزنیم...داشت بغضم می گرفت وقتی تنها شدیم ولی نذاشتم..جلوشو گرفتم...بلاخره یه بار موفق شدم جلوی خودمو بگیرم...بعدم از کارنامه پرسیدم... اونقد این روزا همش یه جوری گذشت که کلا کارنامه مو یادم رفته بود...قرار بود سه شنبه بدن ولی نه بابا چیزی دربارش گفت نه من پرسیدم.ولی الان ازش پرسیدم گفت وق
امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی و تغییر در شیوه های زندگی، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در مواجه با مسائل و مشکلات زندگی روزمره و مقتضیات آن آسیب پذیر نموده است. مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.
ادامه مطلب
امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی و تغییر در شیوه های زندگی، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در مواجه با مسائل و مشکلات زندگی روزمره و مقتضیات آن آسیب پذیر نموده است. مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.
ادامه مطلب

خیلی ها قبل از خوردن غذا دعا می کنند و برخی هم پس از غذا خوردن شکر می گویند. اما من قبل از هر نشست و برخاستی دعا می کنم. بعد از بیدار شدن و قبل از بیرون رفتن دعا می کنم. قبل از مطالعه و قبل از نمایش و سینما هم دعا می کنم. قبل از طراحی و نقاشی و ورزش هم دعا می کنم. قبل از پیاده روی و نوشتن هم دعا می کنم.
خلاصه من همواره دعا می کنم و خداوند را به خاطر این همه نعمت شکر می گویم.
 اگر می خواهید در کارها با پیامدهای خوب روبرو شوید یا به آرزوهای خود برسید...

شاید برای هر یک از ما پیش آمده افرادی را مشاهده کرده ایم که از دردهای مزمن در ناحیه زانو شکایت می کنند و می گویند که پزشک به آنها توصیه کرده کاندید تعویض مفصل و یا همان آرتروپلاستی زانو هستند.
همه این افراد معمولا دچار کهولت سن هستند و اکثرا مجبور به حرکت با عصا و یا وسایل توانبخشی در حرکت هستند و در انواع شدیدتر در افراد دیگر قادر به حرکت نیستند و مجبور به نشستن مداوم با پاهایی دراز کرده هستند و توان جمع کردن پاهای خود را نیز ندارند.
برای د
مردم سراسر جهان همیشه برای بهبود مهارت های مدیریت زمان خود تلاش می‌کنند. مردم غالبا احساس می‌کنند وقت کافی برای رسیدگی به هر کاری که می‌خواهند در طول روز انجام بدهند، ندارند. آن‌ها مشغول کار هستند و سرشان حسابی شلوغ است، اما روی چیزهایی که به آن‌ها شادی زیادی می‌بخشد یا تأثیر واقعی در کسب و کار و زندگی آن‌ها می‌گذارد، کار نمی‌کنند. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا ۸ راهکار مدیریت زمان برای افراد پرمشغله را بدانید.

ادامه مطلب
این روزها معلمین به شدت سرشان گرم تدریس های مجازی است و حتی بیشتر از زمانی که در مدرسه حضور داشتند درگیر تهیه محتوای آموزشی و برگزاری کلاسهای آنلاین دو ساعته برای هر کلاس و رسیدگی به ایرادات و اشکالات درسی دانش آموزان می باشند. در طول هفته هم با پیامهای دانش آموزان وقت و بی وقت هم مدارا میکنند و جوابگو هستند. شاد (شبکه آموزش دانش آموزان) که آمد حال برای پر کردن جیب یک عده یا برای پز دادن وزیر یا هر چیز دیگر قطعا تا این زمان ناموفق بوده است. عدم
افراد بازنده نسبت به خود و دنیای اطراف خوداحساس خوب و مثبتی ندارند و با دنیا سر جنگ و ناسازگاری دارند. زندگی و کسب و کار را میدان جنگ و رقابت می پندارندو برای رسیدن به اهدافشان بر حذف رقبایشان تمرکزمی کنند. این ها کسانی هستند که در جاده موفقیت  مانند یک شکارچی زندگی و حرکت می کنند،تمام لحظات زندگی خود را در پی شکار هستند و باید شب هنگام دست پر با شکار به خانه برگردند. نگرش این افراد بر مبنای این است که هر جنبنده ای یا شکار است یا شکارچی.  این
ارتباط با افراد مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفته معمولاً به شدت دردسرساز است ، این افراد علاوه بر اینکه نیاز شدیدی به تحسین شدن دارند و از خود راضی هستند ، نمی توانند احساسات اطرافیانشان را درک کنند و با آن ها همدلی داشته باشند . گاهی اوقات کسی که با این گونه افراد ازدواج می کند بعد از مدتی احساس می کند به شدت توسط این فرد کنترل شده و همچنین نیازهایش توسط او نادیده گرفته می شود و زندگی با فرد خودخواه برایش دشوار می گردد .
به نقل از سایت روانشن
خود بیمار پنداری حالتی روانی که شخص با وجود سالم بودن خیال می‌کند بیمار است. افرادی که بیش از حد نگران سلامتی خود هستند ممکن است مبتلا به این بیماری روانی بشوند. افراد مبتلا به این بیماری نگران سلامتی خود و ابتلا به اختلالات بدنی فرضی هستند. این افراد بطور دائم خیال می کنند که به بیماری شدیدی مبتلا شده اند و حتی اگر درباره آن هیچ نشانه پزشکی نداشته باشند هم در مورد بیماری خیالی خود متقاعد نمی شوند.
این افراد ممکن است شکایاتی در مورد نوعی نار
رژیم غذایی افراد دیابتی
رژیم غذایی مناسب به افراد دیابتی کمک زیادی میکند, آن ها با تغذیه مناسب میتوانند میزان تزریق انسولین را کاهش دهند.
رژیم غذایی و ورزش در کنار یکدیگر، می توانند به افراد دیابتی کمک کرده تا میزان نیاز آن ها به مصرف قرص یا تزریق انسولین کاهش یابد.
تغذیه افراد دیابتی
ادامه مطلب
رعایت بهداشت فردی
شاید به نظر مهم نرسد، ولی دوش گرفتن مرتب، مسواک زدن، آراستن مو‌ها و لباس‌های تمیز پوشیدن همگی جزء مواردی هستند که نقش پر رنگی در سلامت جسم و روح شما بازی می‌کنند.
در ضمن، رعایت بهداشت فردی عزت نفس و اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.
برخورداری از روابط اجتماعی سالم
عدم معاشرت با دیگران باعث تضعیف مهارت‌های اجتماعی افراد می‌شود. گوشه نشینی و عزلت منجر به بروز بیماری‌های روحی و روانی خواهد شد.
بنابراین، یک شخص سالم تلاش
استفاده از دستبند با رعایت نکات مختلف میتواند تاثیر خوبی در استایل شما داشته باشد. یکی از این موضوعات رنگ پوست است. حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده که در زمان ست کردن دستبند با رنگ پوست خودتان را گم کرده اید و قدرت انتخابی نداشتید. با خواندن این مطلب میتوانید یک سری از دستبند طلا زنانه را از فیلتر رد کنید.
تعیین رنگ پوست
به طور کلی رنگ بدن در سه دسته جدا می شود پوست زرد ، هلویی و یا طلایی سریع برنزه شده و سیاهرگ آنها تقریبا سبز رنگ می باشد ای
در تعیین سطح شادی هر فرد، ژنتیک ۵۰ درصد نقش دارد، شرایط زندگی مانند سن، جنسیت، قومیت، وضعیت تاهل، میزان درآمد، سلامتی، شغل و تعلقات مذهبی ۱۰ تا ۲۰ درصد در ایجاد شادی موثر است و نحوه‌ی تفکر و عمل‌کرد افراد سهم باقیمانده را در ایجاد شادی دارد.
به [دیگر سخن]، انسان‌ها دارای نوعی خلق و خوی ذاتی هستند که چارچوب مشخصی دارد، اما می‌توانند با نوع عمل‌کرد خود، به بالاترین یا پایین‌ترین سطح شادی خود دست پیدا کنند.
عده‌ای از افراد ذاتاً شادتر یا غم
آدمها از لحاظ خوبی و بدی به روشهای مختلفی تقسیم می شوند. در تقسیم بندی ساده آدمها خوب یا بد هستند. اما از یک لحاظ آدمها به سیاه و سفید و خاکستری تقسیم می شوند. اگر خاکستری یعنی کسی که خوب و بدش را مخلوط کرده است می تواند به این تعبیر قرآن نزدیک باشد که وَ آخَرُونَ اعْتَرَفُوا بِذُنُوبِهِمْ خَلَطُوا عَمَلاً صالِحاً وَ آخَرَ سَیِّئاً (توبه102)  به این شرط  که انسان خاکستری به بخش سیاه اعمالش معترف باشد. تقسیم بندی دیگر این است که برخی افراد هنوز
میم.الف.چ سبز
راستش ارتباط مستقیم با آدم‌ها برایم سخت‌ترین کار دنیاست، می‌توانم ساعت‌ها از دور نگاه‌شان کنم، برای‌شان نامه بنویسم و از بودن‌شان کیف کنم اما هر تلاش برای ارتباط نزدیک‌تر وحشت‌زده‌ام می‌کند؛ انگار که با نزدیک شدن، ان‌ها را از دست می‌دهم.من هشت سال مدام در قالب‌های متفاوت خواندمت اما این اولین باری است که مثل آدم، مثل یک مخاطب معمولی برایت می‌نویسم و نمی‌دانم این متن چطورمی‌شود. احتمالا در جاهایی کج می‌شود که اگر ت

خیلی از افرادی که شب‌ها دیر می‌خوابند، به هیچ‌وجه حاضر نیستند از این عادت دست بکشند. این افراد از سکوت و تاریکی شب برای طرح ایده‌های خلاقانه الهام می‌گیرند و به قول خودشان، جرقه‌ی نوآوری‌هایی در ذهن‌شان زده می‌شود که در روشنایی روز محال است به فکرشان خطور کند.
در این مقاله قصد داریم به مرور پژوهش‌های انجام شده پیرامون تأثیر دیر خوابیدن روی هوش و خلاقیت بپردازیم تا ببینم آیا افرادی که دیر می‌خوابند، واقعا باهوش‌تر و خلاق‌تر هستند
علائم و نشانه‌های کروناویروس چیست؟
کروناویروس (COVID-19) باعث تب، سرفه و مشکل در تنفس می‌شود. علائم این ویروس کمی‌شبیه افراد مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا است. این ویروس در برخی از افراد می‌تواند جدی تر باشد، به خصوص اگر بیمار یا دارای مشکلات سلامتی باشد.
چگونه کروناویروس پخش می‌شود؟
کارشناسان هنوز در حال بررسی چگونگی شیوع انتشار COVID-19 هستند. بطور کلی کروناویروس‌ها در هنگام سرفه یا عطسه، از طریق قطرات ارسال شده به هوا پخش می‌شوند. برخی
علائم و نشانه‌های کروناویروس چیست؟
کروناویروس (COVID-19) باعث تب، سرفه و مشکل در تنفس می‌شود. علائم این ویروس کمی‌شبیه افراد مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا است. این ویروس در برخی از افراد می‌تواند جدی تر باشد، به خصوص اگر بیمار یا دارای مشکلات سلامتی باشد.
چگونه کروناویروس پخش می‌شود؟
کارشناسان هنوز در حال بررسی چگونگی شیوع انتشار COVID-19 هستند. بطور کلی کروناویروس‌ها در هنگام سرفه یا عطسه، از طریق قطرات ارسال شده به هوا پخش می‌شوند. برخی
میزان میل جنسی در افراد متفاوت است و در زندگی زناشویی عدم تعادل بین میل جنسی زوجین ممکن است باعث  مشکلات فراوانی شود . برخی افراد سرد مزاج و با میل جنسی کم و برخی گرم مزاج و با میل جنسی زیاد هستند.میتوان از روی مشخصات ظاهری چهره ی افراد میزان شهوتی بودن آنها را تشخیص داد !با ما در ایران ناز همراه باشید:

چطور بدانیم میل جنسی یک فرد کم است یا زیاد؟ چطور تشخیص دهیم فرد مقابل میل جنسی کمتری از ما دارد یا بیشتر؟ اندازه و شکل صورت می تواند میزان م
اختلال نعوذ 
مشکل جنسی یا اختلال جنسی شرایطی است که در زمان برقراری رابطه جنسی بروز می کند و مانع افراد برای رسیدن به لذت می شود. اختلالات و مشکلات جنسی بسیار 
رایج هستند، اما متاسفانه افراد زیادی به دلایل مختلف از مطرح کردن آنها اجتناب می کنند. خوشبخاتنه مشکلات جنسی در مردان و زنان قابل درمان هستند.

ادامه مطلب
تحقیقات نشان داده مصرف برخی غذاها می‌تواند بر تولید هورمون رشد تاثیر بگذارد و منجر به افزایش قد شما شود.تصویر غذا‌هایی که قد شما را افزایش می‌دهند!به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در جوامع امروزی برخی افراد در تلاش برای افزایش قد خود هستند، در حالی که بلندی قد به ژنتیک افراد بستگی دارد. البته خوردن برخی غذا‌ها نیز می‌تواند بر روند رشد قد تاثیرگذار باشد.

ادامه مطلب
بسیاری از افرادی که به میگرن مبتلا هستند به دلیل احتمال ایجاد سردرد از ورزش کردن دوری می کنند در صورتی که این افراد می توانند با در نظر گرفتن موارد خاصی ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهند.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا از mens health ، یک متخصص اعصاب از مرکز سلامت NYU معتقد است که افراد مبتلا به میگرن با رعایت کردن رژیم غذایی و داشتن خواب مناسب می توانند ورزش را هم در برنامه خود داشته باشند.افراد مبتلا به میگرن می توانند سه بار در هفته و به طو
یک کسب‌وکار اینترنتی را شروع کنیم؟وقتی یک کسب و کار اینترنتی کوچک را شروع می‌کنید، با پیروی از مراحل اثبات‌شده‌ای که وجود دارد می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید. در این مقاله مراحل مذکور را برای شما آورده‌ایم:۱- پیدا کردن یک نیاز و برطرف کردن آن:بسیاری از افراد موقع شروع کسب‌وکار اول به دنبال محصول می‌گردند و بعد بازار، که این کاملاً اشتباه است. برای اینکه شانس موفقیت تان افزایش پیدا کند، اول به سراغ بازار بروید.باید گروهی از افراد را
salary حقوق ماهانه کارمند

overtime اضافه کاری

employee کارمند

employer کارفرما

Wages
مزدی کاری که به صورت ساعتی، روزانه و یا هفتگی تسویه می شود.

commission

حق کمیسیون دریافتی فروشنده ها و نمایندگی ها
bonus
پاداش دریافتی کارمندان و سایر اشخاص به دلیل دستیابی به اهداف تعیین شده
fees
حق الزحمه دریافتی افراد متخصص( مثلا پولی که وکلا دریافت می کنند)
social security

◀️حق بیمه ای که توسط دولت به افراد از کار افتاده، بیمار و افراد بیکار پرداخت می شود.
◀️همچنین حق بیمه

گریز اغلب افراد از رو در رویی با خطر و جسارت به خرج دادن ، تنها به این دلیل است که از زبان و فکر دیگران می ترسند، وقتی به یک درجه بالا از موفقیت و خوشبختی می‌رسید، متوجه می‌شوید که خیلی از کسانی که قبلاً دوست، همکار یا شریکتان بودند، الان به دیوهای حسادت در اطرافتان تبدیل شده‌اند.
ادامه مطلب
همه چیز درباره خال های دردناک

از آنجا که خال ها شایع هستند ، ممکن است تا زمانی که یک خال خال دردناک نداشته باشید ، فکر زیادی به افراد روی پوست خود نکنید.
در مورد خال های دردناک ، از جمله مراجعه به پزشک ، باید بدانید.
چه نوع مول را دارم؟به گفته آکادمی پوست آمریکا (AAD) ، خال ها معمول هستند ، به طوری که بسیاری از افراد 10 تا 40 مول دارند.
انواع مختلف خال های پوستی شامل موارد زیر است:
خال مادرزادی. اینها وقتی متولد می شوید آنجا هستند.خال های اکتسابی. ای
بخش‌هایی از مغز که مسئول بیداری افراد در طول روز هستند، در مراحل اولیه بیماری‌ های مربوط به کاهش حافظه آسیب می‌بینند. به همین دلیل چرت‌های زیاد در طول روز می‌تواند نشانه بیماری آلزایمر، بسیار قبل از بروز علائم اولیه باشد.این مطالعه که توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو صورت گرفته است، نشان می‌دهد پروتئینی به نام تاو عامل آسیب به بخشی از مغز است که مسئول بیداری افراد در طول روز به حساب می‌آید و از طرفی پروتئین‌های تاو و آمی
هوم، با این وقفه‌ای که افتاد بین روز اول و دوم، عملا کارکرد این‌جا رو زیر سوال بردم :)))
غر دارم هزارتا غر
دلم برای روزهای بی‌دغدغه و خلوت خونمون تنگ شده؛ البته راستشو بخوای هیچ‌وقت هیچ‌وقت جز سال نیمی از سال کنکور بنده که اولتیماتوم داده بودم برای ممنوعیت ورود مهمان، خونه‌ی ما خلوت و بی‌دغدغه نبوده :دی
امروز ۲۰ شهریوره، ساعت ۵و ربع عصره و نشستم روی تخت خواهر و دارم کارهای شرکت رو انجام می‌دم.
دخترعمه ازم موچین خواست و من با نگاه به دو کیف
بازاری رشد میکنه که سرمایه واردش بشه و بازاری افت میکنه که خروج سرمایه داشته باشه. نمونه بارز اخیر همین بازار بورس هست و بازارهای موازی که شاهد خروج سرمایه هستند دچار افت و رکود شده اند.
کدام بازار مستعد رشد هست؟ بازاری که بیشتر مورد توجه باشه چون سرمایه در دست افراد و منوط به تصمیم افراد هست پس هر بازاری که مورد توجه افراد قرار بگیره به هر واسطه چه شایعات چه قوانین حکومتی و . .. شاهد رشد خواهد بود.
امروزه کار خیلی راحت تر شده با تحلیل داده های
افراد بازنده نسبت به خود و دنیای اطراف خوداحساس خوب و مثبتی ندارند و با دنیا سر جنگ و ناسازگاری دارند. زندگی و کسب و کار را میدان جنگ و رقابت می پندارندو برای رسیدن به اهدافشان بر حذف رقبایشان تمرکزمی کنند. این ها کسانی هستند که در جاده موفقیت  مانند یک شکارچی زندگی و حرکت می کنند،تمام لحظات زندگی خود را در پی شکار هستند و باید شب هنگام دست پر با شکار به خانه برگردند. نگرش این افراد بر مبنای این است که هر جنبنده ای یا شکار است یا شکارچی.  این
استفاده از دستبند با رعایت نکات مختلف میتواند تاثیر خوبی در استایل شما داشته باشد. یکی از این موضوعات رنگ پوست است. حتما برای شما هم این اتفاق رخ داده که در زمان ست کردن دستبند با رنگ پوست خودتان را گم کرده اید و قدرت انتخابی نداشتید. با خواندن این مطلب میتوانید یک سری از دستبند طلا زنانه را از فیلتر رد کنید.
تعیین رنگ پوست
به طور کلی رنگ بدن در سه دسته جدا می شود پوست زرد ، هلویی و یا طلایی سریع برنزه شده و سیاهرگ آنها تقریبا سبز رنگ می باشد ای
علائم و نشانه‌های کروناویروس چیست؟
چگونه کروناویروس پخش می‌شود؟
کارشناسان هنوز در حال بررسی چگونگی شیوع انتشار COVID-19 هستند. بطور کلی کروناویروس‌ها در هنگام سرفه یا عطسه، از طریق قطرات ارسال شده به هوا پخش می‌شوند. برخ
علائم و نشانه‌های کروناویروس چیست؟
چگونه کروناویروس پخش می‌شود؟
کارشناسان هنوز در حال بررسی چگونگی شیوع انتشار COVID-19 هستند. بطور کلی کروناویروس‌ها در هنگام سرفه یا عطسه، از طریق قطرات ارسال شده به هوا پخش می‌شوند. برخ
آدم‌های سمّی چه نشانه‌های دارند؟ از کجا بدانید که با یک فرد سمّی معاشرت می‌کنید؟ و اگر اینطور است، بایدها و نبایدها در این خصوص کدامند؟ سروکار داشتن با افراد سمّی اجتناب‌ناپذیر است. آدم‌های سمّی همه جا حضور دارند. آنها نه‌ تنها زندگی‌تان را نابود می‌کنند و جلوی پیشرفت شما را می‌گیرند، بلکه می‌توانند شما را تا سطح خودشان پایین بیاورند و شما را نیز به یک فرد سمّی تبدیل کنند. همانقدر که سم‌زدایی از بدن با خودش افزایش بهره‌وری در نتیجه
حسابداران هم همانند افراد حاضر در هر حرفه‌ای، دارای ویژگی‌های مشترکی هستند . (البته نمی‌توان این ویژگی‌های شخصیتی را به همه افراد تعمیم داد)

برخی از ویژگی‌های حسابداران به شرح زیر است:
ذهنیتی منظم و منطقی
با پشتکار، متمرکز و دقیق
دارای اعتماد به نفس و روحیه درستکاری
علاقه‌مند به کسب دانش و به‌روز بودن
با توجه به الگوریتم اینستاگرام ، هشتگ‌ های اینستاگرام در اصل پروسه مرتب سازی اینستاگرام هستند. با توجه به این که هر روزه حدود 95 میلیون عکس در اینستاگرام منتشر می‌شود، ارائه محتوای درست و مناسب به افراد مناسب کار سختی است. استفاده از هشتگ های اینستاگرام کمک می‌کند تا پست‌های شما در معرض دید مخاطبینی قرار بگیرند که بیشترین علاقه را به دیدن آن‌ها دارند.
Krystal Gillespie، مدیر انجمن‌های شبکه‌های اجتماعی وبسایت HubSpot دلیل اهمیت هشتگ‌ های اینست
یک موز متوسط حدود 100 تا 110 کالری دارد که 92 درصد آن از کربوهیدرات
ناشی می‌شود. اکثر کربوهیدرات‌ها در موزهای رسیده، قند هستند (ساکارز،
گلوکز و فروکتوز). از سویی دیگر، موزها پروتئین و چربی کمی دارند. موزها
همچنین حاوی تعدادی ترکیبات گیاهی مفید و آنتی اکسیدان هم هستند، از جمله
دوپامین و کاتچین.

یک دانه موز چقدر کالری دارد
کالری موز برای بسیاری از افراد تحت رژیم غذایی بسیار مهم است. یک موز
چقدر کالری دارد؟ این سوال
فرد افسرده به چه کسی گفته می شود؟ چرا فرد دچار افسردگی می شود؟ نشانه های افراد افسرده چیست؟ این قبیل از سوالات در جامعه کنونی ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند زیرا با وجود استرس و فشار روانی که اخیرا افراد تحمل می کنند بیشتر از پیش در معرض افسردگی قرار دارند. بنابراین با بالا بردن آگاهی افراد جامعه در زمینه افسردگی و نشانه ها و علت های ایجاد کننده آن می توان خطر ابتلا به این بیماری روانی را در افراد یک جامعه کاهش داد.

ادامه مطل
رژیم غذایی افراد دیابتی
رژیم غذایی مناسب به افراد دیابتی کمک زیادی میکند, آن ها با تغذیه مناسب میتوانند میزان تزریق انسولین را کاهش دهند.

رژیم غذایی و ورزش در کنار یکدیگر، می توانند به افراد دیابتی کمک کرده تا میزان نیاز آن ها به مصرف قرص یا تزریق انسولین کاهش یابد.

ادامه مطلب
وقتی یکی مدام در گوش شما غر می‌زند سخت است که بخواهید نگاه مثبت به زندگی و کارایی‌‌تان را حفظ کنید. غرغروها معتقدند همه‌ی دنیا برای آنها دردسر درست می‌کنند، اما چیزی که از آن خبر ندارند این است که خود آنها چقدر زیادی غر می‌زنند. در این فرصت نکاتی را برای برخورد با افرادی مرور می‌کنیم که میل شدیدی دارند با هر کس رو‌به‌رو می‌شوند سختی‌های زندگی‌شان را برای او تشریح کنند.
تفاوت بین آدم‌های غرغرو و منفی‌باف
وقتی با آدمی که دائما غر می‌ز

درد عصبی چیست؟
نوعی درد ایجاد شده ناشی از آسیب نورونی و یا مشکلات سیستم عصبی مرکزی می­باشد. دردهای عصبی معمولاً با احساس سوزش، گزگز، احساس سوزن سوزن شدن همراه هستند. افراد مبتلا، همیشه و یا بعضی وقت­ها این دردها را احساس می­ کنند. درد عصبی معمولاً با فرارسیدن شب و یا لمس ناحیه دردناک بیشتر احساس می­ شوند.
درد عصبی می­تواند آنقدر شدید شود که روزمرگی افراد را تحت تاًثیر قراردهد. برای مثال، می­تواند خوردوخواب افراد را تحت تاًثیر قرار دهد؛ که

اختلال شخصیت خجالتی
عزت‌نفس این افراد بسیار پایین است. خود را بی‌عرضه می‌دانند، نسبت به انتقاد بسیار حساس‌اند. بسیار محافظه‌کار هستند و نمی‌توانند بسادگی اعتماد کنند.بعضی افراد خجالتی و آرام هستند، اما ممکن است میزان کم‌رویی و خجالتی بودن مرز هنجار را رد کند و به اختلالی به نام اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی منجر شود.خصوصیات عمده این اختلال شخصیت عبارت است از: حساسیت زیاد به
ادامه مطلب
افزایش دادن خلاقیت از آن دسته چیزهایی است که میتوانید با مقداری وقت گذاشتن به آن برسید.
گاهی اوقات فکر می کنیم فقط یک سری افراد خیلی خاص دارای خلاقیت هستند. اگر شما یکی از این افراد نیستید این به معنی محکومیت شما به یک زندگی عادی نیست.
ادامه مطلب
افراد با گروه خونی AB دارای خلق و خوی ضد و نقیضی بوده و به راحتی نمی‌توان آن‌ها را شناخت. آن‌ها مخلوطی از تضادها هستند، خجالتی در مقابل بعضی ها، بی باک و گستاخ با بعضی دیگر، برونگرا و درونگرا، گاهی بسیار آرام و خونسرد به نظر می‌رسند. متکلف و ظاهرنما، اما در عین حال مرموز و غیرقابل پیش بینی هستند. در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آن‌ها توانا هستند. به آسانی خسته می‌شوند. آن‌ها می‌توانند اجتماعی و مطمئن یا خجالتی و کمرو باشند. در فعالیت‌های اجت
به گزارش خبرنگار مهر، اگر قصد کاهش مصرف غذای روزانه تان را دارید بهتر است تنها غذا بخورید چراکه تحقیق جدید محققان دانشگاه بیرمینگام بریتانیا نشان می‌دهد افراد در کنار خانواده و دوستان شان بیشتر غذا می‌خورند.
«هلن رادوک»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می‌گوید: «ما دریافتیم افراد در زمان غذاخوردن در کنار دوستان و اعضای خانواده شان بیش از زمانی که تنها هستند غذا می‌خوردند.»
مطالعات قبلی نشان داده‌اند افراد در زمان غذاخوردن همراه با دیگر
اختلال شخصیت اسکیزوئید ، یکی از اختلالات شخصیت گروه A است. افراد مبتلا به این اختلال، تمایلی به تعامل و ارتباط با دیگران ندارند و ترجیح می‌دهند که در انزوای خودشان باشند. این افراد به شدت درون گرا هستند و روابط عاطفی بسیار محدودی دارند. ممکن است افراد مبتلا به اختلال شخصیت اسکیزوئید، در نظر دیگران افرادی افسرده و منزوی به نظر بیایند اما این افراد از حال خودشان بسیار راضی اند و از تنهایی خود لذت می‌برند. علت بروز این اختلال احتمالا ترکیبی ا
رژیم غذایی افراد دیابتی

ادامه مطلب
افرادی که شنونده های خوبی هستند ، می توانند احساسات خود را مدیریت کنند و در همدلی توانمند هستند معمولاً افرادی هستند که هوش هیجانی بالایی دارند . در واقع ، برای تعریف هوش هیجانی باید گفت که این مفهوم به توانایی تشخیص احساسات خود ، درک آنچه دیگران می گویند و درک چگونگی تأثیر هیجانات بر افراد دیگر دلالت دارد .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، این مهارت به افراد کمک می کند که هم در روابط شخصی و هم در روابط کاری موفق شوند . مولفه های هوش هیجا
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
به نظر می‌رسد این روزها ویروس بیماری آنفلوانزا به علت تغییرات آنتی‌ژن ویروس، مقداری قوی‌تر و تهاجمی‌تر شده و معدودی از افراد به خصوص گروه‌های پرخطر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
به گزارش ایرنا، ویروس آنفلوانزایی که پاییز امسال در کشور شیوع یافته از دو نوع H1N1 و H3N2 است که اغلب جان‌باختگان ایرانی بر اثر ابتلا به نوع اول آن فوت کردند.
داود یادگاری روز شنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار علمی ایرنا افزود: هر ساله مرگ و میر بر اث
در گذشته که بهداشت دهان و دندان رعایت نمی شد عمر مفید یک دندان بسیار کم بود اما با اختراع مسواک و سایر وسایل برای رعایت بهداشت دهان و دندان فرد می تواند حتی تا کهنسالی دندان طبیعی خود را داشته باشد.
افراد میانسال بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های دهان و دندان هستند. زیرا با افزایش سن سیستم دفاعی بدن ضعیف تر عمل می کند. به همین دلیل عدم رعایت بهداشت می تواند زمینه ساز مشکلات عدیده ای در بدن شود.
پس قاعدتا افراد مسن و کهنسال بیشتر در معرض ابتلا ب
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
افراد چاق: 20 دقیقه قبل از غذا بخورید چون اولاً به پر شدن معده و کاهش غذای دریافتی کمک می کند. ثانیاًبا آغاز خوردن سالاد، دستور سیر شدن در زمان مناسب از مغز به معده می رسد.(مغز افراد چاق، دستور سیر شدن را کمی دیرتر از معمول صادر می کند.)
افراد لاغر: بعد از غذا بخورید؛ توصیه می شود با اندکی سس و روغن زیتون.
افراد با اندام متناسب: قبل، حین یا بعد از غذا تفاوت چندانی نمی کند
اکثر افراد عاشق بازی کردن هستند، آنها بازی می کنند و بازی می کنند. اما عده ای دیگر هم
هستند که رویا های خود را دارند و به آنچه دیگران ساخته اند قانع نمی شوند. آنها می خواهند
که بازی مخصوص خودشان را داشته باشند و اینطور می شود که آنها بازی ساز می شوند.
اگر شما هم از آن افراد هستید با ما همراه باشید تا چگونگی ساخت بازی با موتور قدرتمند و
رایگان گادوت انجین (به انگلیسی: engine Godot) را یاد بگیرید.
گادوت انجین یک موتور بازی سازی کامال رایگان و متن باز است

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها